Návštěva "zupayátek"

V neděli 19.9.2010 jsem se poprvé vypravila na návštěvu našich drobečků do Českých Budějovic a musím říct, že z toho mám velmi rozporuplné pocity... Tyhle nádherné malé Garpíky že musíme někomu dát? Achach... No jo "prvorodička", je to na mě asi znát :o)

Lana mě přivítala velmi dobromyslně a s nadšením mi předvedla tu nadílku - dva chlapečky a dvě holčičky. Při prvním pohledu na chlapečka s flíčkem na oku jsem se neubránila výkřiku "ježiš to je celej Garp!" A je to tak. Nebo že by se mi to jen zdálo? No podle toho, jakej je to cvalík, na tom asi něco bude. K malému pirátovi jsem přilnula okamžitě, je to kluk jak buk, nejmohutnější z vrhu a ta povaha! Páni, já mít aspoň o maličko větší byt a trošku víc času...;o) Je sice ještě brzo soudit, štěňátkům jsou teprve tři týdny, ale snaha pomstít se mi za tu drzost, že jsem přerušila hrátky s bráchou, na mě udělala dojem. No a ani bráška s flekem u ucha - pan Ouško - si co do dravosti moc nezadal. Velmi milým překvapením byla i větší čistě bílá holčička, která se s klukama mydlila jako by chtěla naznačit, že ani s ní nebudou žádné špásy. Jen to bude taky asi řádný kusanec - všichni tři jsou zkrátka věrným obrazem svého tatínka. Poslední štěňátko, drobnější holčička (nebo že by jako jediná byla normální?) je pravým opakem těch tří malých vyvrhelů. To bude jistě ta nejchovnější fenka ve střední Evropě! Jen chovat a chovat :o) A jak k mému velkému pobavení podotkla Míša (Pachnerová - CHS Del Pachnos), "ne každej musí bejt policajt"... Tahle poslední princeznička je velice milá a hezoučká, takže bůh ví, s kým jí ta Lana vlastně má :)

A závěr? Štěňátka vypadají senzačně a zdravě, mají se čile k světu a Lana s Míšou se o ně vzorně starají. Co víc si přát? Snad jen aby ve svých nových domovech byla opravdu šťastná a pilně plnila veškerá pracovní očekávání, která do nich já i noví majitelé vkládáme...

 

 

Na fotografii Antay Cono Sur del Pachnos