ADOPCE

Pro všechny pejsky adoptované našim prostřednictvím zajišťujeme doživotní bezplatný chovatelský servis bez ohledu na jejich původ. Poradíme s výchovou, výcvikem, krmením, najdeme vhodného trenéra, doporučíme metody a postupy, budeme kdykoliv k dispozici pro konzultaci/trénink.

TEG - 20 měsíční argentinský kluk s PP a BAER testem

Teg se k nám vrátil od původních majitelů, kteří ho údajně nezvládali. Z jeho chování je však patrné, že pro vzájemné spokojené soužití vůbec nic neudělali. Zpočátku byl dost váhavý, neuměl komunikovat, venku trošku brblal po psech, z nových situací byl nervózní.

Nyní je u nás ve výcviku a jeho chování se postupně krásně mění. Uklidnil se, už se s námi "baví" (je naklikaný) a pracujeme na základních povelech, které mu jdou velmi dobře. 

Teg bude k adopci přibližně od března - je vhodný pouze jako jedináček k lidem, kteří budou ochotni s ním nadále pracovat metodou pozitivního upevňování. Není dále určen na výstavy a do chovu.AURYN - už více než 2 roky čeká na svůj nový domov v útulku

Tato krásná, přibližně 8 letá fenka trpělivě čeká na svou druhou šanci v útulku v Piešťanech - za celou dobu se neozval jediný zájemce! 

Zde jsou informace z útulku:

Vyrodená a plachá fenka bola nájdená v lese na Havrane,nemá žiadne označenie,k ľuďom je priateľská, na nožičkách preležaniny, vyšetrením bol zistený syndrom suchého oka a už aj slabšie vidí. Tiež je atopik, musí brať hypoalergénne krmivo. Ukázala sa žiaľ ako neznášanlivá s inými psíkmi. K ľuďom je milá, ošetrovateľov miluje, je pokojnejšej nátury, ale vie si povedať svoje, keď sa jej niečo nepáči, nie je vhodná k deťom.

Pokud byste se rozhodli dát této sympatické babině šanci na dožití ve vlastní rodině, nabízíme pomoc s převozem a bezplatný chovatelský servis (pomoc v oblasti výchovy/výcviku, konzultace, příp. trénink, doporučení vhodného trenéra, literatury, krmiva apod.).